0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQPolitikë SQSvet.Slajder SQ

Platforma e Krimesë – dëshmi se Ukraina nuk është vetëm, nuk pranohet aneksimi i Krimesë

Pjesëmarrësit në samitin e djeshëm inaugurues të Platformës së Krimesë i dërguan mesazh Ukrainës se nuk është vetëm dhe se bashkësia ndërkombëtare nuk do ta njohë aneksimin e Krimesë dhe përmes platformës së re do të punojnë së bashku në gjetjen e zgjidhjes për këtë çështje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle