Futboll SQSport SQ

Plaçkitet shtëpia e futbollistit anglez Xhejms, u vodhën medaljet e Ligës së Kampionëve dhe EURO2020

Grabitës të maskuar hynë në shtëpinë e familjes së futbollistit të kampionit aktual evropian Çellzi dhe lojtarit të kombëtares angleze Riz Xhejms, gjatë së cilës ishin vjedhur medalja e artë nga Liga e Kampionëve dhe medalja e argjendtë nga EURO2020.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle