Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Pjesëtarë të SHI-së në Nigeri rrëmbyen 20 fëmijë

Pjesëtarë të Shtetit islamik nga dega afroperëndimore kanë vrarë dy persona dhe kanë rrëmbyer 20 fëmijë në shtetin nigerian Borno, ku më shumë se një dekadë po zhvillohet kryengritje, kumtuan sot një nga udhëheqësit e bashkësisë dhe dy banorë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle