0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pjesë të Gjorçe Petrovit, Kisella Vodës dhe Studeniçanit nesër pa energji elektrike

Pa energji elektrike nga ora 9 deri ora 13 do të jenë banorët e fshatit Lubosh në rrugën e vjetër të Batincës, komunë e Studeniçanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle