0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Pjesë të Gjorçe Petrovit dhe Karposhit nesër pa rrymë

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-distributiv, nesër pa energji elektrike do të jenë disa pjesë të komunave Gjorçe Petrov dhe Karposh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle