0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Pjesë të disa komunave të Shkupit nesër pa energji elektrike

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e distribuimit të energjisë elektrike, disa nga konsumatorët nga komunat Kisela Voda, Gazi Baba, Qendër  dhe Gjorce Petrov nesër do të mbeten pa energji elektrike, njoftoi QRMK – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle