0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pjesa më e madhe e zjarreve janë të lokalizuar dhe nën kontroll, akoma është aktiv zjarri pranë fshatit Budinarc, kërkohet aeroplan ushtarak për shuarjen e zjarrit në Raoviq

Pjesa më e madhe e zjarreve në vend janë lokalizuar dhe janë vënë nën kontroll. Zjarri është ende aktiv në zonën e fshatit Budinarc në Berovë, e cila është pjesërisht nën kontroll, ndërsa nga komuna e Sarajit po kërkon aeroplanë ushtarak për të ndihmuar në shuarjen e zjarrit mbi fshatin Raoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle