Biznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Pista në aeroportin e Shkupit do të rinovohet në pranverë

Aktivitetet për rindërtimin e pistës në aeroportin e Shkupit do të zhvillohen nga 28 marsi deri më 16 maj të vitit të ardhshëm dhe në atë periudhë komunikacioni ajror do të realizohet nga ora 17:30 deri në ora 9 të ditës së nesërme, paralajmëroi sot koncesionari i aeroportit TAV Maqedoni.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle