0_Sport,Portal SQSport SQ

Pirlo: Mançini shkëlqyeshëm e udhëheq kombëtaren italiane

Ish trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo foli për punën e Roberto Mançinit me kombëtaren italiane dhe fitoren e ekipit në Kampionatin Evropian 2020.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle