0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Pirja e ujit me akull është e dëmshme për trupin e njeriut

Në verë rekomandohet të pini më shumë ujë, por shumë njerëz përdorin ujë të ftohtë dhe madje edhe akull për tu freskuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle