Ballkan SQBallkan.portal SQ

Picula: Keqpërdorimi i ngjarjeve fetare nuk u ngjan kandidatëve për në BE

Udhëheqësia aktuale serbe po përpiqet ta përcjellë dyshimin e brendshëm politik dhe projektet e parealizuara me një shkallë të madhe përpiqet t'i përcjellë jashtë kufijve të vet, gjegjësisht në ato pjesë të fqinjësisë ku tashmë ka infrastrukturë politike përkatëse, deklaroi raportuesi i Parlamentit Evropian për Malin e Zi, Tonino Pucula në intervistën për gatetën "Pobjeda".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle