Ballkan SQBallkan.portal SQ

Piç emërohet i dërguar special i Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor

- Kryeministri britanik Boris Xhonson e emëroi oficerin e lartë ushtarak dhe ish- shef i Shtatmadhorisë së Forcave të Armatosura, Ser Strjuart Piç për të dërguar special të Qeverisë së tij për Ballkanin Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle