0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petrovska u takua me Eskobarin

Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska e cila merr pjesë në forumin Delfi në Greqi, në profilin e saj në Tuiter publikoi se ka pasur takim me Gabriel Eskobarin, zëvendës-ndihmës sekretari i Shtetit në Byronë për çështje evropiane dhe euroaziatike në Departamentin e Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle