0_Magazinë.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Petrovska: Në punën e Ministrisë së Mbrojtjes, prioritet është çdo ushtar

Në punën e Ministrisë së Mbrojtjes prioritet është çdo ushtar dhe nevojat e tij për kryerjen e detyrave me qëllim për realizimin e planeve të parapara për përmbushjen e misioneve dhe detyrave të Armatës, tha ministrja e Mbrojtjes Slavjanka Petrovska e cila sot e vizitoi kazermën "Kuzman Josifovski - Pitu" në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle