0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petrovska në “Krivollak”: Investimi në ju është investimi në ardhmërinë tonë

Me shfaqje të stërvitjes, në të cilën ishin të përfshira të gjitha aktivitetet stërvitore në dy javët e kaluara, sot në poligonin e Armatës “Krivollak” në mënyrë solemne u mbyll projekti ndërkombëtar dhe mbrojtës dhe i sigurisë “Kampi veror 2022”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle