0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Petrovska ndau distinktivë të artë për 30-të vjet shërbim aktiv në Armatë

Gjithsej 281 oficerë, nënoficerë dhe civilë morën sot distinktivë të artë për tridhjetë vjet shërbim aktiv në Armatë, me rastin e 18 gushtit – Ditës së Armatës dhe shërbimit  gjatë 30 viteve nga themelimi i saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle