0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Petrovska: Mbetemi të hapur për komunikim me partitë me të cilat i ndajmë vlerat e njëjta

Dorëheqja e kryeministrit Zoran zaev është shumë e qartë, është e qartë se opozita në mënyrë selektive i ndjek mediat dhe raportimet. Zaevi edhe në Qeveri edhe në parti dha dorëheqje, por si parti politike në organet e partisë vendosëm  të shtyhen deri në stabilizimin e shtetit, deklaroi Sllavjanka Pettrovska, deputete e LSDM-së në konferencën e sotme për shtyp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle