0_Magazinë.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petrovska: Integrimi evropian është një forcë lëvizëse për Ballkanin Perëndimor

Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska sot në Krems të Austrisë mori pjesë në Takimin ministror për bashkëpunim në mbrojtje të Evropës Qendrore dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, ku u diskutua për perspektivën evropiane të vendeve të rajonit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle