0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petrovska: E dënojmë ashpër agresionin ushtarak të Rusisë ndaj Ukrainës

Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska sot së bashku me ambasadoren amerikane në vend, Kejt Bërns në kazermën e Shkupit Ilinden e përshëndetën përfundimin e stërvitjes së përbashkët të forcave speciale detare të SHBA-së, batalionit të renxherëve dhe batalionit të forcave speciale të Armatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle