0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petrovska dhe Kuper: Taktizimi me veton është rrezik serioz i sigurisë për Ballkanin

Ekziston urgjencë për ta çuar integrimin e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë në BE. Taktizimi me veton është rrezik serioz i sigurisë në Ballkan, vlerësuan zëvendës-ndihmësja e sekretarit të Mbrojtjes e SHBA-së, Lora Kuper dhe ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska në një intervistë të përbashkët për "Zërin e Amerikës", të realizuar gjatë vizitës së delegacionit të Maqedonisë së Veriut në Uashington.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle