Ballkan SQBallkan.portal SQ

Petkoviq: Marrëveshja e Brukselit ose do të respektohet ose nuk do të jetë

Në mëngjesin e sotëm njësitë e specializuara të Policisë së Kosovës janë pozicionuar në zonën kufitare Kosovë – Serbi në pikat kufitare në Jarinje dhe Bërnjak.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle