Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Petkovi dhe Varheji në takim në Qeverinë bullgare

Kryeministri bullgar, Kiril Petkovi, sot realizoi takim pune me komisarin evropian për  zgjerim dhe politikë të fqinjësisë së mirë Oliver Varheji, kumtoi pres shërbimi i Qeverisë bullgare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle