Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Petkov: Zgjedhja në Bullgari është midis kthimit mbrapa në të kaluarën dhe Bullgarisë së re

Ish-kryeministri bullgar, Kirill Petkov, i cili është bashkëkryetar i partisë “Ndryshimet vazhdojnë”, pasi e dha votën e tij në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare, deklaroi se votimi i sotëm në Bullgari është shumë i rëndësishëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle