0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petkov të premten do të referojë para Kuvendit bullgar për rezultatet nga kontaktet me Shkupin

Kryeministri bullgar, Kiril Petkov të premten do të referojë para deputetëve në Kuvendin e Bullgarisë për rezultatet nga vizita e tij në Shkup, javën e kaluar, si dhe nga takimi i qeverive  të dy vendeve që u mbajt dje në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle