0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Petkov: Nuk kam nënshkruar kurrfarë dokumenti për Maqedoninë e Veriut

Çdoherë i jemi përmbajtur marrëveshjes së koalicionit dhe pozitës aktuale kornizë të Bullgarsë për Republikën e Maqedonisë së Veriut. Nuk ka kurrfarë dokumenti që u nënshkrua nga pala bullgare, deklaroi sot në Stara Zagora, kryeministri bullgar Kirill Petkov, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle