Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Petkov niset për vizitën e parë të punës në Bruksel

Kryeministri i ri bullgar Kiril Petkov, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri dhe ministër i Financave Asen Vasilev, dhe ministrja e Punëve të Jashtme Teodora Gençovska, do të qëndrojë në Bruksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle