0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Petkov-Micotakis: Interkonektori me gaz ndërmjet Bullgarisë dhe Greqisë po bëhet vendimtar për BE-në

- Bashkëpunimi strategjik ndërmjet Bullgarisë dhe Greqisë ishte temë kryesore në takimin e kryeministrit bullgar Kiril Petkov me homologun e tij grek Kirjakos Micotakis në Forumin Ekonomik në Dellfi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle