Ballkan SQBallkan.portal SQ

Petkov: Më 20 mars do të mund të hiqet kovid kufizimet në Bullgari

Bullgaria po hyn në fazën e dytë dhe të tretë të pandemisë dhe në një periudhë të shkurtër pritet që vendi të arrijë në fazën e parë, që do të thotë se së shpejti e gjithë Bullgaria do të jetë në zonën e gjelbër", deklaroi kryeministri Kiril Petkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle