Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Petkov: Javën e ardhshme do të bisedohet për përbërjen e qeverisë së re të Bullgarisë

Javën e ardhshme do të diskutohet për përbërjen e kabinetit të ardhshëm që do të propozohet nga "Vazhdojmë me ndryshimet", deklaroi kryeministri në dorëheqje dhe bashkëkryetari i partisë në pushtet "Vazhdojmë me ndryshimet", u tha gazetarëve Kiril Petkov gjatë inspektimit të interkonektorit  Greqi-Bullgari në zonën Stara Zagora.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle