Korrespondentë BotëPolitikë SQ

Petkov do të referojë para Kuvendit bullgar për rezultatet nga kontaktet me Shkupin

Kryeministri bullgar Kirill Petkov sot do të referoj para deputetëve në Asamblenë Popullore të Bullgarisë për rezultatet e vizitës së tij në Shkup gjatë javës së kaluar, si dhe për takimin e qeverive të dyja vendeve që u mbajtë në Sofje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle