0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQ

Petkov: Do ta përmirësojmë pozicionin bullgar me grupe pune shtesë me Maqedoninë e Veriut

Kryeministri bullgar Kiril Petkov në intervistën për emisioni  javor Panorama në Televizionin kombëtar bullgar lidhur me kontestin mes Sofjes dhe Shkupit, thotë se bëhet fjalë për një proces të lëshimeve, por për një proces të përmirësimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle