0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Petkov dhe Jotova nesër do ta vizitojnë Manastirin

Kryeministri i Bulgarisë, Kirill Petkov të shtunën do ta vizitojë Manastirin ku do të marrë pjesë në hapjen solemne të klubit të Qendrës së kulturës "Ivan Mihajllov". Vizita e kryeministrit Petkov është vizita e para e një kryeministri bullgar në Manastir, kumtoi pres-shërbimi i Qeverisë bullgare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle