0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Petkov dhe Jotova në vizitë në Manastir

Kryeministri i Republikës së Bullgarisë Kiril Petkov sot në Manastri do të hapë klub i cili do të punojë në kuadër të qendrës kulturore “Ivan Mihailov”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle