0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Petkov: Askush nuk e konteston të drejtën tuaj të identitetit

- Në asnjë mënyrë nuk i vëmë në pikëpyetje identitetin dhe gjuhën e Republikës së Maqedonisë së Veriut, porositi sonte kryeministri bullgar, Kiril Petkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle