Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Petel: Qeveria në Londër do ta ndalojë Hamasin si organizatë terroriste

Qeveria britanike kumtoi se ka ndër mend ta ndalojë organizatën ekstremiste palestineze Hamas dhe ta shpallë atë terroriste.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle