Evropë SQEvropë.Portal SQ

Peskov: Putini dhe Bajdeni ende nuk planifikojnë të bisedojnë

Presidenti i Rusisë dhe i SHBA-së, Vladimir Putini dhe Xhozef Bajdeni ende nuk planifikojnë sërish të bisedojnë, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskovi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle