Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Peskov: BE-ja po e humb pavarësinë e saj, e ndjek trendin të cilin e vendosi SHBA-ja

- Bashkimi Evropian po e humb pavarësinë e tij dhe e ndjek trendin të cilin e vendosi SHBA-ja, deklaroi sot zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov duke e komentuar vendosjen e sanksioneve të BE-së kundër anëtarëve të familjes së tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle