Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Peskov: Abramoviç ishte pjesë e fazës së parë të negociatave, Rusia ka aleatë në Evropë

Oligarku i sanksionuar, Roman Abramoviç ka pasur rol në negociatat paqesore mes Rusisë dhe Ukrainës, pohon zëdhënësi i Kremlinit, Dmitrij Peskov, njoftoi Bi-Bi-Si.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle