Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Pesëmbëdhjetë vjet burg për përhapjen e lajmeve të rreme për ushtrinë ruse

Pasi Duma ruse dhe Dhoma e Lartë miratuan sot propozim-ligjin, i cili parasheh burgim deri në 15 vjet për përhapjen e qëllimshme të informacioneve të rreme për ushtrinë ruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle