Botë SQBotë.Portal SQ

Pesëmbëdhjetë vende evropiane i bëjnë thirrje Izraelit të ndryshojë planet për ndërtimin e mijërave shtëpive për ardhacakët

Pesëmbëdhjetë shtete evropiane sot i kanë bërë thirrje Izraelit të dorëhiqet nga planet për ndërtimin e mijëra shtëpive të reja për ardhacakët në Bregun Perëndimor, duke paralajmëruar se ata “qëndrojnë në rrugën” për paqe të përhershme në mes izraelitëve dhe palestinezeve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle