Evropë SQEvropë.Portal SQ

Pesë vende anëtare të NATO-s marrin pjesë në stërvitjen ushtarake në Hungari

Më shumë se 1200 ushtarë nga pesë vende anëtare të NATO-s duke përdorur tanke, obus dhe helikopterë luftarak  kanë filluar stërvitjet ushtarake pranë Budapestit që do të zgjasin deri në fund të shtatorit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle