0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Pesë të vrarë dhe 16 të plagosur në incidentin e kremtimit të 4 korrikut në Çikago

Pesë persona janë vrarë, ndërsa 16 të tjerë janë plagosur kur një burrë i armatosur ka filluar që qëllojë 10 minuta pas fillimit të paradës me rastin e Katër korrikut në paralagjen e Çikagos, Hajlend Park, bënë të situr autoritetet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle