0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Pesë të vdekur dhe mbi 40 të lënduar pasi që një automjet hyri në turmën e paradës në Viskonsin

Së paku pesë persona e humbën jetën, ndërsa 40 janë lënduar dje kur një automobil hyri në turmën e paradës së Krishtlindjeve në Vaukesha, Viskonsin, kumtoi sot policia amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle