Evropë SQEvropë.Portal SQ

Pesë të lënduar në shpërthimin e një makine në Melitopol

Në një shpërthim të një makine në afërsi të një shtëpie televizive në Melitopol, në rajonin Zaporizhje të Ukrainës, janë lënduar pesë persona – të punësuar në  ZaTV-së dhe qytetarë, raportojnë mediat ruse.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle