Botë SQBotë.Portal SQ

Pesë palestinezë janë plagosur në protestat në kufirin midis Rripit të Gazës dhe Izraelit

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle