0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pesë pacientë ndërruan jetë dhe 14 u pranuan për mjekim në Kovid-qendrën në Tetovë

Pesë të hospitalizuar e humbën jetën, ndërsa 14 pacientë të tjerë u pranuan për mjekim spitalor në Tetovë në 24 orët e fundit, informoi dr. Gëzim Nuredini nga Kovid-qendra në spitalin e Tetovës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle