0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Pesë mijë vizitorë për një ditë në pavijonin e Maqedonisë së Veriut në Dubai Expo 2020

Pavijoni i Republikës së Maqedonisë së Veriut dje në Dubai Expo, në të cilin janë prezantuar veçoritë kulturore, atraksionet turistike, trashëgimia e pasur historike, si dhe shumëllojshmëria etnike, ka shënuar numër rekord të vizitorëve, prej afro pesë mijë personave, njofton Ministria e Punëve të Jashtme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle