0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQShoqëri SQ

Pesë kandidatura për kryetar komune dhe 13 për lista të këshilltarëve janë dorëzuar në KKZ Kumanovë

Pesë kandidatura për kryetar komune dhe 13 lista për këshilltarë kanë dorëzuar koalicionet, partitë, një grup votuesish deri tek Komisioni Komunal Zgjedhor në Kumanovë, kumtuan sot autoritetet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle