0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Pesë helikopterë do ta shuajnë zjarrin në rajonin e Pehçevës

Pesë helikopterë, dy prej të cilëve maqedonas dhe tre serbë, janë rrugës për në rajonin e Pehçevës dhe së bashku do ta shuajnë zjarrin e madh që është kërcënim për fshatrat përreth, deklaroi pasdite u.d. drejtor i Qendrës për menaxhim me kriza (QMK) Stojançe Angelov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle