0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Përurohet rrjeti i ujësjellësit në Llojan, Sllupçan dhe Orizare të komunës së Likovës

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi i shoqëruar nga ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Naser Nuredini dhe ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi sot kanë vizituar komunën e Likovës, më saktësisht vendbanimet Llojan, Sllupçan dhe Orizare.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle